۱۴۰۲/۰۷/۰۶
.
login logo
قبل از حرکتshare in fbshare in liبه اشتراک بگذارید:

 

در هر سفر خارجی مهمترین مدارک، پاسپورت، پول و بلیط میباشند ازاینرو پیشنهاد میشود این مدارک را در جای امنی قرار دهید. پاسپورت و بلیط را ترجیحا در دسترس نگه دارید چون در فرودگاهها در چند مرحله  باید به مسئولان هواپیمایی و پلیس نشان دهید.
از انجایی که معمولا حداکثر بار مجاز در سفرهای هوایی 30 کیلوگرم است پس میبایست وسایلی را با خود ببریم که مطمئن هستیم به کار می ایند.


وسایل ضروری
اگر داروی خاصی مصرف میکنید حتما داروهای خود را به همراه داشته باشید. اگر در زمستان سفر میکنید تعدادی لباس گرم البته نه بیش از حد به همراه داشته باشید. البته در ایتالیا بر خلاف تصورعموم میتوان لباسهایی با قیمت مناسب از بازارچه ها تهیه نمود همچنین در میتوان در حراجهای پایان فصل تابستان و زمستان لباسهایی زیر قیمت خرید کرد. کتابهای درسی مورد نیازتان را با خود ببرید، معمولا قیمت کتاب در ایتالیا از ایران بالاتر است.

وسایل غیر ضروری
از آنجایی که خانه ها در ایتالیا به صورت ملبه اجاره داده میشوند کلیه وسایل آشپزخانه مثل انواع ظروف درخانه وجود دارد. وسایلی حجیم مثل پتو نیز باعث گرفتن جای چمدان خواهد شد و پیشنهاد میشود که از مراکز خرید در ایتالیا تهیه کنید.

ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد
contact us :

(4 خط) 88207093

09199090441
contact us : tkdanesh@gmail.com